Keď už máte projekt spracovaný, zostáva už len samotná realizácia. Sme tím zohratých záhradníkov a zhmotníme vašu záhradu pred vašimi očami.

Ako prvé začínajú zemné úpravy. Zabezpečujeme kompletný dovoz a odvoz hliny a substrátu. Navýšenie terénu, vyrovnanie, prípadne vytvarovanie terénu do požadovaného tvaru pomocou traktorového bagra alebo minibagra.

V prípade potreby nasleduje montáž automatického závlahového systému značky Hunter. Od výkopu a položenia hadíc až po osadenie riadiacej jednotky a dažďového senzora vrátane elektrikárskych prác.

Neoddeliteľnou súčasťou záhrady sú aj záhradné stavebné prvky z dreva, kameňa, betónu a iných materiálov. Realizujeme stavbu zeleninových záhonov, chodníkov (aj šlapákových z prírodného kameňa), schodov, múrikov, oporných konštrukcii (treláží)...

Myslíme aj na deti a preto osádzame do záhrad vŕbové stavby typu tee-pee, tunely, pocitové chodníky, hojdačky, šmykľavky, trampolíny a iné prvky.

Pre umelecký nočný zážitok zo záhrady inštalujeme úsporné LED osvetlenie. Podsvietenie solitérnych stromov, skupín kvetov, chodníkov a schodov v záhrade dodá vašej záhrade novú dimenziu.

Na záver prichádza výsadba rastlín, mulčovanie záhonov a výsev trávnika alebo lúky.

Pred realizáciou sa uhrádza záloha za materiál vopred. V priebehu realizácie sa priebežne uhrádzajú ďalšie časti zálohy.

Komplexná údržba záhrady taktiež zapadá do nášho portfólia a prvý odborný rez stromov a krov v predjarí máte u nás grátis. V priebehu ďalších rokov v prípade záujmu vykonávame výchovný, udržiavací a zmladzovací rez ovocných (aj okrasných) drevín.

Príklady našich realizácií si môžete pozrieť v sekcii galéria.


© A.O. ITAZ s. r. o.